Oferta pracy

POSZUKIWANY ASYSTENT/ASYSTENTKA

Poszukuję kogoś proaktywnego, szczegółowego i z dobrymi umiejętnościami pisania i szukania informacji do pracy jako personalny asystent. Możesz pracować z dowolnego miejsca i w dowolnych dla Ciebie godzinach. Praca jest oczywiście płatna, ale zależy od ilości czasu, który możesz poświęcić na współpracę ze mną. Szczegóły określimy później, ale będzie Ci się podobać.

Podsumowanie:
– Odpowiadasz za zwalnianie mojego czasu. Im więcej zwolnisz mojego czasu, tym lepiej.
– Przekazuję na Ciebie zadania, przykłady tych zadań otrzymasz w teście, który otrzymasz po odpowiedzeniu na to zgłoszenie. Testy będę wysyłała do wszystkich zgłoszonych jednocześnie, także proszę Cię o cierpliwość.
– Zadania dotyczą kwestii biznesowych, np. Zrób listę X, znajdź informacje dotyczące Y i skontaktuj się z osobą Z, ale też kwestiami prywatnymi, np. zrób listę ciekawych miejsc do odwiedzenia w Lubinie (bo tam jadę w weekend) i zarezerwuj mi mój ulubiony hotel, znajdź 3 gimbale do telefonu warte uwagi, napisz ich plusy i minusy.
– Praca rozpoczyna się od 5-10 godzin pracy tygodniowo i zwiększamy nasze zaangażowanie w kolejnych miesiącach współpracy do nawet opcji 30-40 godzin tygodniowo

To co oferuję:
– Praca z dowolnego miejsca – raz na jakiś czas chcę się z Tobą spotkać na żywo
– Praca w dowolnych godzinach (pracujemy asynchronicznie więc każdy, kiedy mu wygodnie)
– Dostęp do szkoleń i książek
– Projekty, które rozwiną również Ciebie-
– Wynagrodzenie rosnące wraz ze zwiększaniem zaangażowania i ilości czasu poświęconego na współpracę ze mną

Dużo szczegółów poznasz w zadaniu testowym.
Odpisz na te ogłoszenie na email: agata@zielonekoktajle.pl i napisz dokładnie 3 zdania o tym, dlaczego Ty możesz mi pomóc w odzyskaniu mi mojego czasu.
 
Dziękuję i do usłyszenia.

Copyright © 2019-2020 Zielone Koktajle
Dodamy Cię do listy mailowej, z której możesz wypisać się w dowolnym momencie (jeden klik)/Regulamin/Polityka prywatności