Poczuj się świetnie
po imprezie i nie tylko

Szybka regeneracja,
wzmocnienie wątroby
i odżywienie organizmu

czyli
najlepsze przepisy
na KAC KOKTAJLE
Jak działają KAC KOKTAJLE?
czyli jak koktajl pomoże Ci wrócić do formy?
WSPOMAGAJĄ PRACĘ WĄTROBY
Wątroba jest najważniejszym organem w detoksykacji organizmu. Od jej stanu zależy zdolność organizmu do samooczyszczania. Jeżeli działa sprawnie bez problemu radzi sobie z neutralizowaniem toksyn. Te koktajle jej w tym pomagają.

OCZYSZCZAJĄ i ODTRUWAJĄ ORGANIZM
Alkohol to toksyna, aby się pozbyć go z organizmu najlepiej zastosować specjalnie skomponowane proste koktajle o działaniu detoksykującym. Nie potrzebujesz do tego wymyślnych składników. Oczyszczająco na organizm działają po prostu świeże owoce i warzywa, a szczególnie niektóre o takich właśnie właściwościach.
SILNIE NAWADNIAJĄ
Po nocnej imprezie i nawet niewielkiej ilości alkoholu, który działa odwadniająco, kac koktajle silnie nawadniają, dostarczają niezbędnych elektrolitów i powodują pozbycie się uczucia ciągłego pragnienia
DODAJĄ ENERGII
Odżywiony organizm w końcu zaczyna wracać do formy i odzyskuje energię. Kac koktajle to przepisy mocno energetyzujące a duża dawka witamin postawi Cię na nogi i przywróci chęć do działania.
REGENERUJĄ
Te proste i szybkie przepisy zdecydowanie ułatwiają i przyspieszają procesy regeneracji. Jeśli zależy Ci aby Twój organizm się optymalnie zregenerował te koktajle właśnie to ułatwią.

ODŻYWIAJĄ
Gdy nadużyjemy zaufania organizmu, musimy wyjątkowo odżywczo nakarmić organizm. Kac koktajle właśnie to robią, a przy tym są smaczne, proste i szybkie w przygotowaniu.

Poczuj się świetnie
po imprezie i nie tylko

Szybka regeneracja,
wzmocnienie wątroby
i odżywienie organizmu

czyli
najlepsze przepisy
na KAC KOKTAJLE
 SPIS TREŚCI
a w nim więcej szczegółów, o tym, co dokładnie znajdziesz w mini ebooku

Oto co otrzymasz w mini ebooku
KAC KOKTAJLE
czyli 30 najlepszych i prostych przepisów na koktajle regenerujące

🍀
przepisy na 30 koktajli
  30 najlepszych specjalnie wybranych koktajli regenerujących, 30 prostych i szybkich w przygotowaniu KAC koktajli, po których szybko wrócisz do formy, odzyskasz energię i chęć do działania a twój organizm zregeneruje się i odzyska wigor i sprawność
🍀
sposób na kaca (i nie tylko :-)
przepisy są tak podzielone aby szybko odnaleźć właściwy i najlepszy dla siebie sposób na kaca. Nawet jeśli należysz do osób które nie mogą nic rano przełknąć i dla Ciebie znajda się specjalne szybkie szoty, które w minimalnej ilości zawierają maksymalną dawkę mocy!
🍀
dostęp online
czytasz lub pobierasz gdzie chcesz i kiedy chcesz
Ebook jest dostępny na specjalnej platformie, do której otrzymujesz login i hasło. Czytasz lub pobierasz pliki PDF w dogodnych dla Ciebie warunkach i terminie, używając komputera, telefonu lub innego odpowiadającego ci narzędzia z dostępem do internetu.

🍀
Dożywotni dostęp
Kupujesz kac koktajle raz, korzystasz z nich wielokrotnie. Dostęp do platformy masz nieograniczony!
TO NIE WSZYSTKO
kupując ebooka otrzymujesz w pakiecie:

  • mini ebook KAC KOKTAJLE str. 22
  • DOSTĘP do platformy, na której umieszczony jest ebook a z czasem dodatkowo będziemy rozwijać dostęp do materiałów dodatkowych, tak aby KAC KOKTAJLE służyły Wam jak najprzystępniej
  • aktualizacja materiałów i dodatkowe rozszerzenia materiałów bezpłatnie
  • dostęp do przywilejów Studentów Akademii Zielone Koktajle (m.in. rabaty na kolejne produkty i usługi)
to wszystko w cenie: 39 zł
Poczuj się świetnie
po imprezie i nie tylko

Szybka regeneracja,
wzmocnienie wątroby
i odżywienie organizmu

czyli
najlepsze przepisy
na KAC KOKTAJLE
Co piszą o nas nasi czytelnicy?
Często zadawane pytania

W jakim formacie otrzymam ebooka?
Ebook  jest dostępny na platformie w formacie pdf. Można go czytać na telefonie, tablecie, komputerze lub pobrać do siebie

Kiedy otrzymam dostęp do platformy?
Dostęp otrzymujesz natychmiast po zakupie. Na maila przychodzi wygenerowane hasło do platformy, loginem jest twój adres email.

 Jak mogę pobrać ebooka?
Ebooka czytasz lub pobierasz po zalogowaniu się do platformy.

 Jak mogę wydrukować ebooka?
Po zalogowaniu się do platformy możesz wydrukować go bezpośrednio ze strony lub pobierając na dysk i następnie drukując.

Co to znaczy, że otrzymam aktualizacje w pakiecie?
To znaczy, że wszelkie zmiany, dodatkowe materiały i inne pomoce umieszczane na platformie dla uczestników Akademii Zielone Koktajle, którzy zakupili dostęp do ebooka  KAC KOKTAJLE będą dla Ciebie dostępne za darmo zawsze po ich uaktualnieniu.

Mam problemy techniczne z zakupem, przechodzę do płatności i wyskakuje komunikat "twój koszyk jest pusty"?
Jeśli nie padła nam strona z nawału zamówień :-) to spróbuj wyczyścić ciasteczka lub dokonać płatności z innego urządzenia (komputera, telefonu) albo skorzystaj z bezpośredniego linka do zamówienia: https://zielonekoktajle.pl/zamowienie/?add-to-cart=5642
Bardzo przepraszamy za wszelkie problemy techniczne, ale często nie są one z naszej winy.

Potrzebuję ładną i polską fakturę. Czy ją dostanę?
Tak. System jest zintegrowany z platformą do płatności i z usługą Fakturownia, która wyśle Ci na maila fakturę po zakupie kursu.

Co jeżeli mam z czymś problem lub coś jest niejasne?
Napisz na adres email: akademia@zielonekoktajle.pl
Copyright 2019-2020 © - Zielone Koktajle | polityka prywatności